Rowery turystyczne - Sklep Szprychy

 Sport i Hobby / przez bartek / Odsłon: 1221 / Popularne

Miłośników aktywnego stylu życia zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego SZPRYCHY.COM. Od niemal 10 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie wyboru odpowiedniego roweru, jak i przeprowadzania serwisu.

W naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz duży wybór rowerów: górskie, szosowe, miejskie, turystyczne a także dziecięce, fatbike oraz rowery elektryczne ebike.

Zarówno osoby profesjonalnie jeżdżące na rowerach, jak i amatorzy znajdą w naszej ofercie idealny model wyprodukowany przez docenione w Europie marki: BBF, BOTTECCHIA oraz KROSS. Umożliwiamy kupno roweru za pośrednictwem naszej strony internetowej wraz z dostawą pod wskazany adres bądź odbiór osobisty w jednym z wielu salonów, które znajdują się na Pomorzu.

Zamawiając rower na SZPRYCHY.COM lub odwiedzając nasz salon, masz pewność otrzymania wysokiej jakości roweru, a także możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu.

  • Listing ID: 289
Dane kontaktowe

ul. Objazdowa 5, StraszynPomorskie,83-010 Show phone number ***** https://sklep.szprychy.com/produkty/rowery/rowery-turystyczne,2,18675

Contact listing owner